gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar 2017
  • Kefilsiz Krediler
  • 4 Ağustos 2017
  • 0
  •  

Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017

Maaş bordrosunu belgeleyemeyen ya da işten ayrılmış halen çalışmayan kişiler kredi almak istediklerinde nereye başvuracaklarını bilemiyor. Yazımızda sizlere gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar 2017 yılında hangileridir bilgisini paylaşacağız. Böylece hangi bankaya nasıl başvuracağınız hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

 

Bankalara nasıl başvuruda bulunulur ve nasıl kredi alınır konusunda bilgi vermeden önce bankaların kredi verme şartları hakkında konuşalım. Öncelikle bankalar yeni müşterisi olacak kişilere güvenebilmek için bazı kontroller yapar. Bunların başında kredi notu gelir. Kredi notu bankalarla ya da bankaları kapsayan bazı kurumlarla daha önceden yaptığınız ve halen devam ettirdiğiniz işlemlerle ilgili bazı hesapları kapsar. Ödeme sıklığınız, borçlarınıza olan ödeme düzeniniz, borcunuza sadık olup olmadığınız konusunda olan bu incelemelerin toplandığı kredi notu sayesinde bankalar müşterilerine daha kolay kredi kullandırıyor ya da kullanıma izin vermiyor. Daha önce bankalarla yaptığınız alışveriş varsa bunlar düzenli ödendiyse gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankaların sizlere hizmet vermesine olanak verir. Kredi ya da kredi kartı kullanmıyorsanız banka hesaplarınız incelenir. Hesabınıza para girişi olup olmadığı, ne kadar sıklıkla hesaplarınızı kullandığınız gibi durumlar da kredi çekmenize yardımcınız olacaktır. Şimdi gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar hakkında bilgi paylaşımına başlayabiliriz.

 

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2017

 

Gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri diye soracak olursanız bunların en güncelleri Ziraat Bankası, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Akbank, TEB gibi bankalardır. Kredi imkanı verirken müşterilerinden gelir belgesi istemeyen bu bankalar geçici kampanyalar yaparlar ve bu kampanyaları takip etmeniz durumunda kredi çekmeniz kolaylaşacaktır. Özellikle çiftçi, tarımla uğraşanlar, hayvancılık mesleğini icra edenler, esnaflar, arıcılık ve seracılık gibi meslek sahipleri kredi çekmek için bankalara gelir belgesi sunamazlar. Bu gibi meslekleri olan kişiler icra ettikleri işlerle ilgili ellerinde varsa belgelerini bankalara sunarak kredi kullanabilmektedir. Ayrıca üzerinize kayıtlı bir gayrimenkulünüz varsa kredi çekmeniz daha da kolaylaşacaktır.

 

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

 

Başvuru yapmak için yapmanız gereken size en yakın Akbank şubesine gitmektir. Başvurunuz incelendikten sonra kredi çekmek için kara listede bulunmuyor olmanız ve kredi notunuzun çok düşük olmaması sayesinde gelir belgesiz kredi çekmeniz kolaylaşacaktır. Bankaya gidemeyecek olan kişiler de SMS, İnternet ve ATM kanallarıyla gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirler. Akbank’a 20.000 TL kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonunuzun SMS kısmına Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazıp 4425 kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

 

Türkiye İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

 

İş Bankası müşterilerine 7 gün 24 saat kredi başvurusunda bulunma olanağı tanıyor. Herhangi bir evrak ya da kefil göstermeden kredi başvurusunda bulunmak için İş Bankası şubelerine gidebilirsiniz. Ayrıca başvurunuzu şubelerin kapalı olduğu saatlerde SMS ya da İnternet üzerinden de yapabiliyorsunuz.

 

ING Bank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

 

ING Bank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi adı altında müşterilerine 3000 TL kredi kullandırmaktadır. Nakit ihtiyacınızı karşılamak için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ING Bank aylık yüzde 1.99 gibi bir faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Gelir belgesi şartı olmayan bu kredide onaylanan kredi için esnaflar şubeye giderken iş yeri vergi levhasını çiftçiler ise çiftçilik belgesini şube yetkililerine göstermelidir.

 

Deniz Bank Gelir Belgesiz Anında Kredi

 

Maaş bordrosu belgelemeden kredi veren bankalardan Deniz Bank başvuru sahiplerine 50.000 TL’ye kadar kredi kullandırmaktadır. Gelir belgesiz kredi veren bankalardan Deniz Bank 36 ay vadeyle şubeye gelmenize gerek olmadan kredi başvurunuzu onaylamaktadır. SMS ile başvuru yapmak için KREDİM yazıp bir boşluk bırakmanızın ardından TC kimlik numaranızı 3280 yazmanız ve kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır.

 

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2017

 

Günümüzde kefil bulmanın zorluğunun farkında olan bankalar müşterilerine kolay kredi kullandırmak için kefilsiz kredi verme yoluna gidiyor. Kefilsiz kredi veren bankalar sayesinde gelir belgenizi göstererek kredi çekmeniz mümkündür. Gelir belgeniz ve kredi notunuz kredi çekmek için yeterli olduğunda kefilsiz kredi veren bankalar oldukça fazladır. Finansbank, Garanti Bankası, ING Bank, Ziraat Bankası, TEB, Yapı Kredi Bankası, Akbank gibi pek çok banka kefilsiz kredi veren bankalar arasındadır.

 

Finansbank Kefilsiz Kredi

 

Başvurularında da kolaylık sağlayan Finansbank kefilsiz kredi için kredi notunuzun uygun olması yeterli olmaktadır. Kredi notu kredi çekmek için uygun olan müşterilerinden kefil şartı istemeyen Finansbank kefilsiz krediye internet, kısa mesaj, telefon bankacılığı ve şubelerden başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Garanti Bankası Kefilsiz Kredi

 

Kefil göstermeden ve gelir belgesiz kredi çekebileceğiniz Garanti Bankası kefilsiz krediye kısa mesaj atarak başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz anında cevaplanacak ve 36 aya varan vadelerle kredinizi kullanabileceksiniz.

 

Akbank Kefilsiz Kredi

 

Herhangi bir belge ve kefil olmadan Akbank kefilsiz krediye başvuruda bulunmak mümkün. Başvurunuz hızlı bir şekilde değerlendirilerek cevabı SMS ile cep telefonunuza gönderilir. Akbank kefilsiz ve gelir belgesiz kredi olanağıyla 50.000 TL’ye kadar nakit ihtiyacınızı karşılamanıza yardımcı olmaktadır.

 

Kefilsiz kredi ve gelir belgesiz kredi kullanmak istiyorsanız kefilsiz krediyle ilgili tüm bilgilere diğer yazılarımızdan da ulaşabilirsiniz.

 

 

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ