emekliye kefilsiz kredi veren bankalar
  • Kefilsiz Krediler
  • 3 Ağustos 2017
  • 0
  •  

Emekliye Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Emekli olanlar emekli ikramiyelerini doğru bir şekilde değerlendirmek isterler. Ev almak ya da evinizi yenilemek, araç sahibi olmak ya da kendinize özel bir iş yeri kurmak istiyorsanız ve emekli ikramiyeniz bu ihtiyaçlarınızı tamamlamaya yetmiyorsa yazımızda emekliye kefilsiz kredi veren bankaları inceleyerek, en uygun kefilsiz ihtiyaç kredisi seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Emekliye kredi veren bankaların başında Ziraat Bankası, Vakıfbank, ING Bank ve Yapı Kredi Bankası geliyor.

 

Bankalar emeklilere özel kampanyalar hazırlıyor ve ödeme koşullarını kişinin aldığı maaşa göre düzenliyor. Bilmeniz gereken eğer bir bankadan emekliye özel kredi kullanmak isterseniz, bankalar emekli maaşınızı kendi bankasına taşımak isteyecektir. Bu işlemi gerçekleştirmenizde bir başka sorun ortaya çıkmıyorsa emekli maaşınızı kredi çekmek istediğiniz bankaya taşırsanız hem o an hem de daha sonra nakde ihtiyaç duyduğunuzda herhangi bir kefil göstermenize gerek kalmadan kredi çekmeniz de kolaylaşacaktır. Ayrıca emekli maaşınızı taşıdığınızda banka sizden gelir belgesi de istemeyecektir. Gelir belgesiz kredi çekmek evrakla uğraşmamak istiyorsanız, maaşınızı kredi kullanacağınız bankaya taşımak akıllıca olacaktır.

 

Ziraat Bankası Emekliye Kefilsiz Kredi

 

Ziraat Bankası hem emekli hem de çalışanların pek çok işlemini tamamlamada tercih ettiği bankaların başında geliyor. Uygun faiz oranlarıyla da müşterilerini memnun ediyor. Kefilsiz kredi kullandırmasının yanında, emekli müşterilerine çeşitli avantajlarda sunmaktadır. Bunlardan bahsedecek olursak;

 

-ATM’den para çekme limiti sınırına takılmadan emekli maaşınızı çekme,

 

-Kullanımda olan hesaplardan hesap işletim ücreti almama,

 

-Kredi çekerken uygulanan faiz oranlarında özel kampanyalar,

 

-Kredilerin ödeme tarihlerini maaşınızı aldığınız tarihe göre ayarlama ve çeşitli aralıklarla maaş alıyorsanız, kredinizi yeniden yapılandırma yoluna gitme başlıca avantajlarındandır.

 

ING Banka Emekliye Kefilsiz Kredi

 

ING Bankası kredi başvurularınıza 5 dakika gibi kısa bir sürede kısa mesaj ile cep telefonunuza cevap vermektedir. Emeklilere aylık 199 TL’den başlayan taksit imkanıyla kefilsiz kredi kullandırmaktadır. 10.000 TL kredi kullanmak istediğinizde 48 ay vadede aylık 1.09 faiz oranıyla kredi kullandırıyor.

 

Vakıfbank Emekliye Kefilsiz Kredi

 

Uygun ödeme koşulları ve faiz oranlarıyla Vakıfbank da emekliye kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Emekli maaşını bankaya taşıyan müşterilerine 90.000 TL’ye kadar kredi kullandırabilen Vakıfbank aynı zamanda 1.16 gibi faiz oranlarıyla çeşitli avantajlar sunmaktadır. 10.000 TL değerinde 48 ay vadede kredi kullanmak isteyen emekliler ise aylık 1.20 faiz oranıyla kefilsiz kredi kullanabilmektedir.

 

PTT Emekliye Kefilsiz Kredi

 

Emekli maaşınızı PTT’den almak koşulunu yerine getirdiğinizde kefilsiz kredi çekme olanağına sahip oluyorsunuz. Emekli müşterilerine 50.000 TL’ye kadar kredi kullandırabilen PTT’nin avantajlarından yararlanmak için PTT şubelerine gitmeniz gerekecektir. Kendine özel kredi olanakları sunmasının yanı sıra anlaşmalı olduğu bankalar sayesinde PTT’den maaşınızı alarak farklı bankaların kredileri aracılığıyla kefilsiz kredi imkanından yararlanabilirsiniz. Ancak bilmenizde fayda var PTT aracılığıyla çekilecek olan kredilerin faizleri diğer bankalara oranla daha fazla olmaktadır. Bu nedenle önceliğinizin diğer bankalardan olmasında fayda var. Kefilsiz kredi ve diğer tüm banka işlemlerine dair tüm avantajlardan haberdar olmak için diğer yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

 

YORUM YAP


BU YAZIYA 0 YORUM YAPILMIŞ